Mediateka MBP w Rudzie Śląskiej

Wpisy

 • środa, 27 lutego 2013
  • Nowe audiobooki w Mediatece

   Zapraszamy do przesłuchania naszych nowych audiobooków. Wśród sporej porcji książek znajdują się: "Micro" Michaela Crichton'a, "Niewidzialny" Mari Jungstedt oraz Camilli Lackberg "Ofiara losu". Dla miłośników Andrzeja Sapkowskiego przygotowałyśmy "Miecz przeznaczenia" oraz "Ostatnie życzenie", część cyklu o wiedźminie Geralcie. Te i wiele innych tytułów znajdziecie Państwo w naszych zasobach mediatecznych.


    


   Audiobooki, które z pewnością zainteresują nasze czytelniczki to "Caryca" Ellen Alpsten, "Szczęście pachnie bzem" Aleksandry Tyl, oraz "Lilka" Małgorzaty Kalicińskiej

    


   Dla najmłodszych czytelników przygotowałyśmy "Nowe przygody Mikołajka" oraz "Nieznane przygody Mikołajka" a także "Zezia i Giler" Agnieszki Chylińskiej, a także kilka innych.


    


   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Autor(ka):
   md11ed23zzzz4
   Czas publikacji:
   środa, 27 lutego 2013 14:28
 • piątek, 08 lutego 2013
  • Styczniowe nowości filmowe

   Proponujemy naszym użytkownikom dwa filmy historyczne. Jeden z nich to polska produkcja, która opowiada o brawurowej akcji wyprowadzenia 80 milionów z wrocławskiego banku, tuż przed Stanem Wojennym. Młodzi działacze Solidarności, po akcji ścigani są przez Służby Bezpieczeństwa. "Kochanek królowej" to film oparty na życiorysie Karolin Matyldy, która wikła się w romans, za który jej szalony mąż karze obojga kochanków.

    

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Autor(ka):
   md11ed23zzzz4
   Czas publikacji:
   piątek, 08 lutego 2013 14:01

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa