Mediateka MBP w Rudzie Śląskiej

Wpisy

 • środa, 17 kwietnia 2013
  • Nowe audiobooki

   Proponujemy naszym czytelnikom nowe audiobooki, które pojawiły się w Mediatece. Czytelniczki na pewno chętnie sięgną książkę Magdaleny Samozwaniec "Piękna pani i brzydki pan", która w zabawny sposób opisuje nasze ludzkie przywary. Czytelnicy znajdą również kilka powieści kryminalnych : "Człowiek nietoperz" oraz "Mózg Kennedy'go". Zapraszamy również do posłuchania kolejnej części cyklu Virginii C. Andrews pt. "Kto wiatr sieje".

    

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Autor(ka):
   md11ed23zzzz4
   Czas publikacji:
   środa, 17 kwietnia 2013 14:17
 • środa, 03 kwietnia 2013
  • Nowości Blu-Ray i Playstation3

   Zapraszamy do obejrzenia nowych bajek na Blu-Ray oraz filmów dokumentalnych w systemie 3D m.in.: "Arabia", "Ocean przygód" oraz "Delfiny i wieloryby".

    

    

   Dla wszystkich lubiących gry Playstation3 przygotowałyśmy kilka nowych tytułów:


    

   oraz "Portal 2", "Child of Eden", "Gran Turismo 5". Zapraszamy do wypożyczenia naszych zbiorów.

    

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Autor(ka):
   md11ed23zzzz4
   Czas publikacji:
   środa, 03 kwietnia 2013 17:25
  • Nasze nowości na wiosnę

   Mediateka w ostatnim czasie zakupiła sporo nowych pozycji dla naszych miłych użytkowników. Zapraszamy więc, do licznych odwiedzin i wyboru tego co najlepsze. Na półce z nowościami filmowymi znajdziecie prezentowane niżej filmy oraz bajeczki dla dzieci, a także kilka tytułów w dziale filmów dokumentalnych. 

    

    

   W dziale z nowościami muzycznymi pojawiły się m.in. muzyka z filmu "Skyfall", Katie Melua na płycie "Secret Symphony", debiutancka płyta zespołu "U studni" oraz składanki z muzyką latino oraz z muzyką rozrywkową, a także :


    

   Zapraszamy również do obejrzenia kilku nowych koncertów na DVD wśród nich: koncert Sandry "The Complete History", grupy Closterkeller "Act III" oraz:

       Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Autor(ka):
   md11ed23zzzz4
   Czas publikacji:
   środa, 03 kwietnia 2013 16:32

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa