Mediateka MBP w Rudzie Śląskiej

Wpisy

 • wtorek, 29 maja 2012
 • piątek, 18 maja 2012
  • Warto zobaczyć

   Pragniemy przedstawić kolejne majowe nowości filmowe, które z pewnością zasługują na uwagę naszych użytkowników. To przede wszystkim film "W ciemności" Agnieszki Holland, o którym było głośno, ze względu na jego nominację do nagrody oskarowej oraz poruszający temat. Wielkim echem odbiła się również adaptacja pierwszej części trylogii "Millennium" pod filmowym tytułem "Dziewczyna z tatuażem".

    

                           

                    

    

   Dla wielbicieli Sherlocka Holmesa, druga odsłona przygód detektywa, w którego wcielił się Robert Downey, dzięki czemu film zachwyci nie tylko kinomanów.

    

                                                      

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Autor(ka):
   md11ed23zzzz4
   Czas publikacji:
   piątek, 18 maja 2012 16:02
 • piątek, 04 maja 2012
  • Nowe filmy Blu-Ray

   Urząd Miejski w Rudzie Śląskiej przekazał Miejskiej Bibliotece Publicznej Mediatece zbiory w postaci: filmów, gier  komputerowych i na konsolę  PS3.  Wydawnictwa te są już dostępne do wypożyczania.

   Miłośników podróży z pewnością zainteresują filmy przygotowane przez Discovery, które ukazują Włochy oraz Południową Afrykę z nieco innej perspektywy niż ta, którą znamy z reklamowych folderów wycieczkowych.

    

    

   Jak będzie wyglądała nasza przyszłość? Zaawansowane technologie pozwolą ludziom na dłuższe życie ale nie tylko.Przemieszczanie się pojazdami w głębiny mórz, do wnętrza Ziemi a nawet wzlatywanie w powietrze stanie się codziennością. Zapraszamy do obejrzenia filmu.

    

   świat

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Autor(ka):
   md11ed23zzzz4
   Czas publikacji:
   piątek, 04 maja 2012 17:22
  • Nowości dla graczy

   Ostatnio na naszej półce z nowościami pojawiły się nowe gry komputerowe :


   ala

    

   oraz kilka gier na Playstation 3 :

    

   oo

    

    

   Obok "Medal of Honor" oraz "Megamind" można znaleźć również "FIFA 11" i "Two Worlds II". Są to również dary Urzędu Miejskiego przekazane MBP.

   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Autor(ka):
   md11ed23zzzz4
   Czas publikacji:
   piątek, 04 maja 2012 15:22

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa