Mediateka MBP w Rudzie Śląskiej

Wpisy

 • wtorek, 16 lipca 2013
  • Nowe płyty muzyczne

   Wszystkich lubiących posłuchać dobrego brzmienia zapraszamy do Mediateki. Na naszych muzycznych półkach pojawiło się kilkanaście nowości. Jest wśród nich kilka składanek m. in. francuskie "Bonne Nuit a Paris", "Piosenki nie tylko deszczowe 2", a także wiosenne hity. Użytkownicy lubiący muzykę klasyczną również znajdą coś dla a siebie. Serdecznie zapraszamy.


   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Autor(ka):
   md11ed23zzzz4
   Czas publikacji:
   wtorek, 16 lipca 2013 14:29
 • czwartek, 04 lipca 2013
  • Nowe filmy Blu-Ray i DVD

   Wszystkich miłośników podróży zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi filmami z działu popularno - naukowego. Dzięki nim poznacie bliżej wyspy chorwackie, wybrzeże Bułgarii, Transylwanię, Maderę oraz słynny Dubaj. Może warto, oglądając filmy zastanowić się, gdzie wybrać się na wakacje. Dla koneserów filmowych przygotowałyśmy "Białą wstążkę" niemieckiego reżysera M. Haneke oraz amerykański obraz "Kochankowie z Księżyca".

    

    

   Oprócz wymienionych tytułów pojawiło się kilka filmów Blu-Ray:   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   md11ed23zzzz4
   Czas publikacji:
   czwartek, 04 lipca 2013 07:54
 • środa, 03 lipca 2013
  • Nowe gry Playstation 3

   Zapraszamy, szczególnie naszych najmłodszych użytkowników, do wypożyczenia nowych gier na konsole Playstation 3. Życzymy miłej zabawy w gronie rodziców bądź kolegów i koleżanek. A oto nasze propozycje:


   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Autor(ka):
   md11ed23zzzz4
   Czas publikacji:
   środa, 03 lipca 2013 14:16
 • poniedziałek, 01 lipca 2013
  • BIGLOTEKA

   W piątkowe popołudnie 28 czerwca w galerii Biblioteki Centralnej odbyła się wielka wymiana ubrań. Uczestniczki imprezy przyniosły różne fatałaszki, które rozwiesiłyśmy na wieszakach. Każda  z chęcią przeglądała, czy znajdzie coś dla siebie. Panie razem z bibliotekarkami spędziły mile czas przy filiżance kawy i chyba żadna z nich nie wyszła z pustymi rękami. A oto kilka zdjęć ze spotkania:

    


   Szczegóły wpisu

   Tagi:
   Autor(ka):
   md11ed23zzzz4
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 01 lipca 2013 11:49

Wyszukiwarka

Kanał informacyjny

Opcje Bloxa